doniczka-rozsadowa

Doniczki

Zajmujemy się produkcją doniczek o pojemności od 10 litrów do 50 litrów. Nasze doniczki to synonim trwałości i najwyższej jakości o czym świadczy fakt,że produkcja kierowana jest głównie na rynek zachodni – Niemcy, Holandia.

Wykonane z tworzyw sztucznych doniczki, są odporne na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne, co sprawia, że są idealnym wyborem zarówno dla profesjonalistów, jak i pasjonatów ogrodnictwa.

Trwałość i jakość

Nasze doniczki są zaprojektowane tak, by przetrwały wiele sezonów uprawy. Niezależnie od warunków, w których są wykorzystywane, zachowują swoją formę i funkcjonalność. Dlatego też są doceniane przez ogrodników w całej Europie

Sprzedaż Hurtowa i Detaliczna

Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z klientami indywidualnymi – sprzedaż detaliczna na platformie Allegro pod nazwą ” Marten_z ” oraz sprzedaż hurtową. Nasza elastyczność pozwala na dostosowanie oferty do Twoich potrzeb. Oferujemy konkurencyjne ceny zarówno dla małych zamówień detalicznych, jak i zamówień hurtowych.

*Oferta Specjalna dla firm Ogrodniczych*

Dla firm ogrodniczych mamy specjalną ofertę! Za symboliczną opłatą – 1 zł możemy wysłać wzornik wszystkich naszych doniczek, co pozwoli dokładnie poznać naszą ofertę i wybrać produkty, które najlepiej spełnią Twoje potrzeby.

Skontaktuj się z nami aby poznać nasza ofertę oraz warunki współpracy 
Zapraszamy!! 

Scroll to Top